Pro ženy

Když se na těle začne projevovat vysoký věk, tak mu nemusíte dávat další šanci

Je logické, že když se začnou projevovat na postavě nebo obličeji první známky stárnutí, tak není zapotřebí všechno vzdávat. Běh života zdaleka neskončil a všechny krásné chvíle máte ještě před sebou. I babičky mohou vypadat velmi přitažlivě a mladistvě. Jen na všechno je třeba jít chytře.

Změna v každém věku je přínosem

V první řadě se změny začnou projevovat na samotné postavě. V současné době již v poměrně mladém věku se dostavují problémy s celulitidou nebo po porodu se objeví nevzhledné strie. Všechno se dá odstranit nebo vylepšit a zvláště pokud se budete soustředit nalipomassage. LPG masáž se dá samozřejmě provádět i v pokročilém věku a nijak rozhodně neohrozí zdravotní stránku jako držení drastických diet. Formování postavy je možné i u mužů.

Pokožka ochabuje a počet vrásek stoupá

Pokud si myslíte, že s touto skutečností nelze nic dělat, tak jste na velkém omylu. Každý může projít procesem změny a nemusí dojít ani na žádné chirurgické zákroky.

  • Niťový lifting není neznámý pojem a dá skutečně provádět jak na obličeji, tak na krku, dekoltu či jiných místech, kde je nevzhledná povislá kůže. Ono není divu, že nechce pracovat, když jí chybí základní látky z kterých čerpala v mládí. Tak trochu se jí může pomoci a pleť bude vypadat o mnoho lépe. Pokud vás zajímá cena vypnutí obličeje, poté je třeba vše probrat s odborníkem, u každého klienta se rozhodně bude lišit.
  • Ani kyselina hyaluronová nezůstává pozadu se svými skvělými účinky. Není vůbec žádný problém ji použít na zvětšení rtů, které budou vypadat velmi přirozeně a mladistvě, což je samozřejmě velkou výzvou. Zákrok není bolestivý a modelace se dá provést celkem rychle.
  • Oční víčka dokáží již více potrápit, ale ani zde se nejedná o problém, který by vás zničil, naopak, plastika očních víček je řešením, jak nejen vylepšit svůj vzhled, ale také se postará o zdravotní stránku.

Pokud se na chvíli zastavíme u operace očních víček – Blefaroplastiky, tak se provádí pomocí nevstřebatelných stehů, na rozdíl od niťového liftingu. Rozdíl je v tom, že se po úpravě šijí pokračujícím stehem, který ale nenechává viditelné jizvy. Také samozřejmě víčka se ani chvíli nezastaví a jsou v neustálém pohybu, je poté jasné, že výsledek bude efektivnější, když stehy vydrží. Avšak nebude trvat dlouho a změna bude viditelná na první pohled.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro ženy