Pro ženyRady a Tipy

Šicí stroje Brother jsou kvalitní pomocníci v mnoha domácnostech i firmách

Hledáte kvalitní šicí stoj, který chcete věnovat své ženě k blížícím se Vánocům, dceři jako svatební dar nebo třeba vnučce k dokončení studia na vysoké škole? Pokud víte, že bude šicí stroj hojně používán a bude sloužit k šití všemožných výrobků, vyplatí se do něj investovat. K nejlepším značkám, s nimiž se můžete v obchodech setkat, patří šicí stroje Brother.

Kvalitní šicí stroje za dostupné ceny

Je skvělé, že si mohou šicí stroje Brother dovolit i klasické domácnosti. Např. e-shop NEJ Šicí stroje nabízí často mnohé typy šicích strojů Brother za akční cenu. Koupit si můžete jak klasické modely, tak šicí stroje Brother pro děti. Brother přináší zákazníkům i kvalitní overlocky a coverlocky, vyšívací stroje, řezací plotr, software pro vyšívání, průmyslové šicí stroje, šicí jehly, příslušenství pro stroje i plotry…

Nejlevnější šicí stroje koupíte aktuálně již za 3 150 Kč. Jedná se o šicí stroj Brother KE14S, což je šicí stroj nejen pro děti s chráničem prstů a čtrnácti programy. Za stejnou cenu můžete koupit právě teď i šicí stroj Brother X14S, což je jednoduchý mechanický šicí stroj s celokovovou vnitřní konstrukcí, vybavený 14 programy, čtyř-krokovou knoflíkovou dírkou, LED osvětlením i volným ramenem.

Nakoupit můžete i na splátky

Protože je nákup šicího stroje poměrně drahou záležitostí, zvláště pak, pokud kupujete šicí stroj s mnoha funkcemi, nebo se zajímáte o rozšíření dílny, kde šijete, a chcete si pořídit vyšívací stroj, overlock či coverlock. Možností je i nákup kombinace šicího stroje a overlocku. Pokud už šicí stroj máte, overlock umožní ženám začistit a zakončit okraj např. trička, ušít dokonale pružný lem, který nepraskne. Overlock je skvělým pomocníkem, který je k mání v cenové relaci od 6 – 8 tisíc korun.

Více na nej-sici-stroje.cz.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro ženy