Rady a Tipy

Vezměte malé cestovatele s sebou na podzimní putování českou krajinou. Bude to nezapomenutelné

Pokud máte děti, společně strávený čas může naprosto obrovským způsobem příznivě ovlivnit váš vztah. V dnešní době, kdy se stále honíme do práce, za povinnostmi doma, zároveň se chceme dovzdělávat, chodit na hobby kroužky, staráme se o starší rodiče a mnohé jiné, nám společných chvil strávených kvalitně zbývá pramálo.

Výbornou možností, jak to napravit, je společná dovolená. Ale pozor. Důležité je, abyste se na tom, jak, kde a jak dlouho budete trávit čas, domluvili společně. Samozřejmě mluvíme o dětech od cca 5 let, 6 let a starších. U náctiletých je to doslova nutností, jinak může dovolená skončit obrovským fiaskem.

Penziony v Kutné Hoře

Využít můžete mnohé penziony v Kutné Hoře, které jsou na rodiny s dětmi ve většině případů skvěle připraveny. Kutná Hora bývá nazývána jako České Atény. Důvodem je jedinečné historické centrum a ojedinělé památky. Od roku 1995 jsou historické centrum města i chrám sv. Barbory zapsané na seznamu památek UNESCO. Z celé Evropy se sem sjíždí turisté podívat se na středověké uličky a umělecké památky.

Mějte k dispozici kvůli dětem vůz a ukažte jim toho co nejvíc. Navštivte třeba Aeroklub Zbraslavice, Heroland – dětský herní park, jezero Katlov a rybník Pohan, Lanové centrum SPORTPARK AGNES, nebo Lanové centrum U Starého rybníka Zbraslavice a mnohé jiné.

Poznejte Blansko a okolí

Také když se podíváte na penziony v Blansku a rezervujte si zde pobyt, čeká vás hezká dovolená. Můžete se podívat na Macochu, propast opředenou velmi známou pověstí, navštívit několik různých zdejších jeskyní, projít se krásnou přírodou, poznat Blansko samotné, které stojí za vidění.

I Broumovsko je krásné, prohlédněte si penziony v okolí Broumova a jeďte si užít volný víkend či týden s dětmi. Budete nadšení.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Rady a Tipy