Bydlení

Vysněná knihovna ve vašem příbytku: Inspirativní tipy pro dokonalý koutek na čtení

Milovníci knih a čtení si v tomto případě zaručeně přijdou na své. Do tipů na dekoraci a bydlení jsme totiž pro vás připravili inspirativní ideje na různé typy knihoven, které si můžete vytvořit ve vašem příbytku.

Inspirujte se stylovými knihovnami do vašeho příbytku
Prosvětlená knihovna dodá celé místnosti tu správnou atmosféru
Moderní styl knihovny a čisté linie pro všechny milovníky minimalismu
Honosná knihovna je skvělým místem k odpočinku a relax

I vy jste vždy snili o velké okázalé knihovně, kterou budete mít u sebe doma a všichni vám ji budou závidět? Tento trend se v současnosti vrací do módy a interiéroví designéři zařizují knižní koutky na počkání. Ať už toužíte po velké místnosti s policemi nebo minimalistickém koutku, kde si budete moci přečíst své oblíbené knihy, je jen na vás! Nechte se inspirovat těmito idejemi.

prosvětlený prostor
V tomto případě je prostor oživený zejména denním světlem a správně zvolenými barvami v odstínech modré a hnědé. Přírodní tóny, honosný nábytek a minimalistický dojem této knihovny v nás vzbuzuje velmi pozitivní pocity. Nábytek se přesně hodí k dané knihovně a vše spolu vytváří dokonalý souhru.

barevné akcenty
Domácí knihovna by ve vás měla vyvolávat pocit tepla, domova a relaxu. K těmto atributům patří i teplé barvy či příjemné prvky, jakými jsou správně zvolené polštáře či živé květiny na stole. Stěnu mohou zdobit obrazy oblíbených umělců či stylové nástěnné zrcadlo se zlatým rámem.

domácí pohodlí
Zatímco městské knihovny jsou dotvořeny klasickými stolky a židlemi, ve vaší oáze klidu to může být docela jinak. Vsaďte na pohodlný gauč a křesla, ve kterých se „návštěvníci“ této knihovny budou cítit opravdu příjemně a pohodlně. Velká police z knihami vám může sloužit jako výběr toho nejlepšího, co doma máte.

viktoriánský styl
Útulný koutek na čtení ve viktoriánském stylu nás vrací do dávných dob. Historický krb, okázalý lustr či honosné závěsy tvoří dohromady velmi pěkný a starodávný koncept. Nedejte dopustit ani na detaily v podobě svícnů či stylového křesla.

květinové motivy
Bytové zařízení s nádechem jarních akcentů v nás evokuje příjemné a veselé pocity. Azurově modrá knihovna doladěna k červeným pohovkám a gauče s květinovým vzorem je tou správnou volbou pro toto roční období. V této barevné místnosti se budete cítit plní energie a dobrých vibrací.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení