Bydlení

Těchto 5 maličkostí přinese jaro do vašeho bytu: Zamilujete si, jak změní váš interiér k nepoznání

Někdy i maličké detialy dokážou udělat velkou změnu v celkovém vzhledu interiéru. Pokud nechcete investovat obrovské peníze do něčeho, co by mělo lahodit oku jen jednu sezónu, zaměřte se právě na ně.

Někdy stačí změnit prostírání
Možná si myslíte, že třeba opravdu velkou změnu, aby váš interiér působil svěže a jarně, ale opak je ve skutečnosti pravdou. I tak málo, jako nové povlečení, někdy stačí na to, aby vaše ložnice působila úplně jinak. Nejenže se v ní budete cítit plný energie, ale i ranní vstávání bude mnohem jednodušší.

Zlatá už není jen vánoční
Bílé předstírání vypadá luxusně a čistě, pokud však přidáte trošku zlaté, alespoň co se týká svícnů a příboru, hned bude celá jídelna vypadat jinak. Zapomeňte na to, že se zlatá hodí pouze ve svátečním období. Její spojování s Vánocemi už dávno neplatí a právě tato jarní výzdoba je způsob, jakým co nejrychleji zabojujete proti hloupým stereotypům.

I koupelně dopřejte barvu
Nemusíte přemalovávat. Stačí dokoupit něco tak jednoduché jako jsou barevné ručníky. Červená, žlutá nebo zelená jsou skvělým nápadem, díky kterému se ve vaší koupelně odrazu všechno vzbudí ze zimního spánku a nabije vás potřebnou energií. Nechte, ať se váš domov skutečně dýchá jarem.

Smyslné závěsy udělají hodně
Ať už jde o ty kolem postele, nebo přímo v okně, jemná pastelová barva dokáže změnit hodně. Vyzkoušejte ji zkombinovat s bílými povlečením, květy a sofistikovanými doplňky, a nic víc nebudete potřebovat. Právě bledé odstíny dokáží oživit celý interiér skutečně bez námahy.

Květiny, všude samé květy
Udělejte si doma malou oázu. Květiny nejenže oživí prostor, dodají mou pocit domova a opticky ho zútulní, ale na jaře se přímo ptají. Vyberte si svůj oblíbený druh a těšte se z toho, jak krásné a svěže odrazu působí prostor, na kterém jste téměř nic nezměnili, ale efekt je přesto dokonalý.

Tip: Chcete interiér oživit a zároveň do něj přinést kus originality, nebo třeba humoru? Zvolte nevšední dekorace, jakými jsouplecháčky s vlastním potiskem, nebodekorační polštáře. Budete mít něco, co nemá každý!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení