Pro ženy

Lásku si nemůžete koupit, můžete ji však darovat… třeba v podobě šperků s citrínem

Název sice dostal po kyselém citrónu, vězte však, že šperky s citrínem na tváři vykouzlí jen a pouze sladký úsměv. A to zejména ty s láskou darované.

Pravý přírodní citrín je dnes již vzácností. Častěji se setkáte s vypalovaným ametystem, který tímto procesem změní barvu do odstínu připomínajícího právě citrín. Ovšem pozor, pakliže už jste někdy viděli zvláštně působící kámen s pásmy fialové a žluté, nejedná se o výsledek takovéto nedokonalé „přeměny“ vyvolané lidskou rukou.

Kámen se pak nazývá ametrín a jde skutečně o kombinaci ametystu a citrínu. Avšak pozor, zcela přirozeného charakteru. Svět kolem nás zkrátka dnes a denně dokazuje, že lidská vynalézavost ještě ani zdaleka nedosáhla síly, s níž dokáže kouzlit příroda.

Potvrzuje to i citrín vyznačující se značnou energií. Podle ezoteriků může část vlastního přirozeného tepla předat i svému majiteli. Další zajímavou vlastností je to, že se navíc nemusí čistit. Šperky s citrínem se proto stanou jedinečným talismanem, který vás bude ochotně chránit před negativním působením.

Zajímavé další informace můžete prozkoumat zde.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro ženy