Rady a Tipy

Udělejte si radost zajímavým dárkem – pořiďte si vstupenky na muzikál

A nejen sobě. Radost můžete udělat komukoli z rodiny, o němž víte, že mu je muzikál blízký a vždy si jej rád vychutná, odpočine si u něj a bude pro něj krásným zážitkem. Právě teď se blíží Vánoce, během nichž obdarováváme své nejbližší krásnými dárky. Právě vstupenky na muzikál mohou být dokonalým vánočním dárkem pro partnera, rodiče, sestru nebo třeba skvělou kamarádku či kolegyni z práce.

Muzikál, který milují všechny generace

Pokud hledáte muzikál, který potěší dvacetiletou dceru, čtyřicetiletého syna nebo vaši maminku, které je 60 let, vsaďte na muzikál Rebelové. Jedná se o nové nastudování původního filmového retro muzikálu Filipa Renče a Zdeňka Zelenky po 20 letech, které opět skvěle pobaví. Vstupenky můžete koupit od 350 Kč, je určen pro všechny od 6 let věku a trvá včetně přestávky 2,5 hodiny.

Zaposlouchat se budete moci do písniček jako „Š-š-š“, „Oliver Twist“, „Pátá“, „Gina“, „Mně se líbí Bob“, „Nechte zvony znít“, „Tereza“, „Jó, třešně zrály“ a mnohé další.

Sherlock Holmes na prknech Hudebního divadla Karlín

Pro milovníky detektivek bude možná „tím pravým ořechovým“ muzikál „Legenda jménem Holmes“. Děj muzikálu je smyšlený, humornou formou se opírá o slávu slavného detektiva Sherlocka Holmese a peripetie jeho autora, spisovatele Sira Arthura Conana Doyla. I tady vás vstupenky přijdou na cenu od 350 Kč, pozvat můžete všechny od 6 let věku a na Velké scéně si užijete 2 hodiny 55 minut včetně přestávky. Premiéra proběhla v říjnu 2018, právě teď bude muzikál slavit své 4 výročí. V představení uvidíte Vojtěcha Dyka, Lukáše Janotu, Kristýnu Daňhelovou, Annu Fialovou, Marka Holého, Dennyho Ratajského, Jana Sklenáře, Petra Vaňka, Ivanu Chýlkovou, Jaroslavu Kretschmerovou, Jaromíra Dulavu, Filipa Rajmonta a mnohé jiné.

Zavítejte i vy do Hudebního divadla Karlín. Užijete si skutečný kulturní zážitek se vším, co k němu patří.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Rady a Tipy